Květen 2014

Crucified Barbara - To Kill a Man

28. května 2014 v 19:08 Novinky
S novými klipy jako by se nám roztrh pytel a tak se můžeme podívat i na jeden od švédské hard rockové kapely Crucified Barbara.
Metalové zpěvačky budou mít vlastní dokument

28. května 2014 v 18:50 Novinky
Máte rádi kapely ve kterých zpívají zástupkyně ženského pohlaví? Pak se můžete radovat. Filmová společnost Rising Moon Production pro vás připravuje dokument zabývající se zkušenostmi, úspěchy a popularitou metalových zpěvaček. Dokument je slibovaný ještě na letošní rok a podíváme se v něm na koncerty, do zákulisí a hlavně na rozhovory se slavnými tvářemi jako Floor Jansen,Simone Simons, Doro nebo Charlotte Wessels, ale sám režisér dodává, že všechna jména ještě nebyla zveřejněna.
Novinky ohledně dokumentu můžete sledovat na: www.womeninmetaldoc.comArch Enemy - You Will Know My Name

28. května 2014 v 18:34 Novinky

Nová zpěvačka, nové album, nový videoklip. V pořadí třetí píseň, kterou Arch Enemy v nové sestavě vypustili do světa, co na ní říkáte? Zvykli jste si již na Alissu jako frontmanku?


James Root již není členem Stone Sour

19. května 2014 v 20:35 Novinky
Člen kapely Slipknot a přítel italské zpěvačky Cristiny Scabbii a nyní i bývalý člen kapely Stone Sour již není členem této kapely.
"Snažili jsme se tu zprávu pozdržet, než bude nové album SLIPKNOT dokončeno, ale ve světle aktuálních informací jsme se ji nakonec rozhodli potvrdit, a hnout se dál. Myslíme si, že je to pro obě kapely nejlepší řešení a věříme, že se nám to v následujících dnech potvrdí. Další informace poskytneme, až přijde ten správný čas."