Prosinec 2013

Veselé Metalové Vánoce!

24. prosince 2013 v 14:35 Speciály


Tak znova a pořád dokola Vám všem přeji Metalové Vánoce a Rockový Nový rok.
Ať je Váš hudební vkus dobrý, fronty na fesťácích menší a lístky na koncerty levnější!
Přeje MetaLenka

Přání od Nightwish

24. prosince 2013 v 14:30 Speciály
"Merry Yuletide greetings from the magical Taivaanvalkeat of Levi, Finland!
Our most sincere thanks to one and all for the past year, the love, the support and the laughter.
Let's make the year 2014 even more adventurous and joyful!

The Nightwish clan"

Přání od Within Temptation

22. prosince 2013 v 17:52 Speciály

Within Temptation před několika dny zveřenili videoklip k novému songlu "Dangerous" a včera velmi krátké video, kde nám Sharon přeje tradičně Veselé Vánoce atd.

Přání od Crucified Barbara

21. prosince 2013 v 15:28 Speciály

"Děkujeme všem za úžasný rok 2013!!!! Byl to pro nás úžasný rok a nemůžeme se dočkat, až se opět vrátíme na cestu v roce 2014 s naším novým albem!! Do té doby vám přejeme úžasný (a šťastný) konec roku 2013! NAAAZDRAVÍÍ!!!"
překlad o oficální facebookové stránky kapely


Tarja: Sydänten Joulu-kiertue Suomi

17. prosince 2013 v 11:00 Speciály
Tarja jede tradičně své vánoční tour tentokrát po svém rodném Finsku a na první fotky z koncertu se můžete podívat v tomto článku.

Fotky v celém článku ↓

"I'm no Saint" prsten od Lacuna Coil

17. prosince 2013 v 10:08 NovinkyRučně dělané prsteny vypustila na svět v podobě fotografií Cristina Scabbia před několika dny, sdílí je a vybízí lidi k jejich koupi :).
Prsten "I´m no Saint" od italských Lacuna Coil si můžete zakoupit zde.


"The "I'm no Saint" rings you ordered came out of a nice SPA treatment and they're heading your way fierce and full of good vibes.
Send me a pic with it when you get your own... It looks even better in real life and follow @seventhcircleartworks who made my ideas come to life!"
Cristina Scabbia, official facebook

Joey Jordison odešel ze Slipknot

13. prosince 2013 v 23:18 Novinky


Na webu SLIPKNOT se objevila poměrně šokující zpráva. Kapela, která se chystá příští rok vydat návratové album, se rozešla s bubeníkem Joeym Jordisonem. "Přejeme mu do budoucna jen to nejlepší. Chápeme, že spoustu z vás bude zajímat, jak a proč k tomu došlo, a vynasnažíme se, abychom mohli vaše otázky zodpovědět. Vpřed, k novému albu, nás však žene láska k vám fanouškům, ale i k muzice. Doufáme, že to pochopíte a i nadále si ceníme vaší podpory," píše se v prohlášení kapely.
Novinka je o to překvapivější, že to byl právě Jordison, kdo nedlouho po úmrtí basáka Paula Graye loboval za nové album SLIPKNOT vůbec nejvíc a dle svých slov pro něj měl nachystanou "spoustu materiálu".
Kytarista Jim Root aktuálně vynechal turné STONE SOUR, aby se mohl naplno zapojit do příprav nového materiálu SLIPKNOT, takže album - jak vyplývá i z výše uvedeného prohlášení - na téměř 100% vyjde, otázkou je, v jakém personálním složení. Netřeba dodávat, že Jordisonovo, ale i Grayovo slovo - tedy dvou nyní chybějících členů - mělo v minulosti z autorského pohledu nemalou váhu...


zdroj: Spark

In This Moment - Whore

10. prosince 2013 v 10:46 Novinky
In This Moment a jejich nový klip. Co k němu říci, snad jen, že jsem čekala větší pecku, když se tolik nadělalo s Lyrics videem, přitom klip je pořád to samé dokola, Maria Brink v latexu a maskách se všemožně svíjí a řve.
Písničku mám ráda, ale klip mě nijak neohromil.


Vánoční Spark Rock Party

6. prosince 2013 v 13:00 Speciály

Rockový časopis Spark vás zve na Vánoční Rockovou párty do Hard Rock Café.


Poslední Spark Rock Party v letošním roce se koná v pondělí 9. prosince tradičně pražském Hard Rock Cafe a představí se na ní hned tři kapely - stálici domácí rockové scény Daniela Kroba (dříve Arakain, Kreyson a další) s jeho doprovodnou kapelou, vynikající revival Jiřího Schelingera Kranz a mladé naděje tuzemského tvrdého rocku The Snuff.


Zdroj: spark

Anette píše o přípravách na Vánoce

3. prosince 2013 v 13:00 Speciály

Stejně jako loni ani letos Anette nezklamala a posílá nám první vánoční posty.

"Hi all:=)
It´s that nice time of the year when 1st of Advent is approaching and the whole city is preparing for X-mas with putting up different lights everywhere. And also the big X-mas tree was placed in its position in our big square by the walking street Kullagatan yesterday morning;=)"