Listopad 2013

Van Canto a nové album

29. listopadu 2013 v 12:53 Novinky
7. února vyjde německé formaci Van Canto nové album s názvem "Dawn of the Brave".
Kromě autorských skladeb bude album obsahovat tradičně i covery a tentokrát kapel Black Sabbath a Europe a dokonce předelávka písně "Into the West" ze soundtracku k Pánovi Prstenů.


Anette nesouhlasí s retuší

26. listopadu 2013 v 11:08 Novinky
Anette nám včera upřímně napsala o retuši její vlastní staré fotky, se kterou nesouhlasí a která se jí nelíbí.

"Pojďme mluvit o věci retuše teď a kdysi:). Tahle fotka je celá falešná! Všechny mé jaterní skvrny jsou pryč, byla jsem hubená, ale ne tak perfektní jako je tohle, kde není nic, co by nebylo zretušováno. Tady ve Švédsku se o tom hodně mluví a já chci ukázat jak můžou někoho "falešné" snímky vypadat."
"Let's talk about the thing that everyone gets to retouched now and then;-) This photo is all fake! All my liver spots are gone, i was thin but not so perfect as this and there's not anything on here that's not retouched. Here in sweden there's a lot of talk about this and i wanted to show how a false image of someone can look."


http://distilleryimage1.ak.instagram.com/fd031162560f11e38f7312f452da4cc0_8.jpg

Tarja a kapela (foto)

22. listopadu 2013 v 6:30 Novinky
Tarja a její současná kapela vyfocená na MFVF fotografem Timem Tronckoem.zdroj: Tim Tronckoe Facebook

Alissa protestovala proti McDonald´s

19. listopadu 2013 v 11:01 Novinky
V roce 2012 se Alissa účastnila pouličního protestu proti McDonald's v Chicagu, který pořádala organizace PETA2.
Sice nejsem vegetarián, ale tomuhle palec nahoru :).


zdroj: theagonist-cz.blog.cz

Alissa White Gluz rozhovor pro Vegbelly

19. listopadu 2013 v 10:55 Novinky
Rozhovor pro stránku Vegbelly poskytla Alissa už před nějakým tím týdnem, ale díky admince českého blogu o The Agonist si ho můžete přečíst v češtině.
Alissa zde mluví hlavně o svém veganství, názorech a kapele.
Rozhovor v celém článku↓

Marco o přijetí Floor

19. listopadu 2013 v 10:47 Novinky


"Lidé nám samozřejmě po Anettiným odchodu zasílali své demo nahrávky, i když jsme o ně nežádali. Pár z nich jsme si poslechli, čistě ze zvědavosti, ale z toho, co jsme slyšeli, jsme nadšení rozhodně vůbec nebyli.
Pro Floor jsme se definitivně rozhodli na jaře, když jsme se potkali u Tuomase doma. Pro všechny bylo naprosto zřejmé, že nemá cenu snažit se spravit něco, co ani není rozbité.
Na druhou stranu jsme ani neměli pocit, že bychom se měli s rozhodnutím unáhlovat. Možná jsme z celé té věci měli lehké trauma díky zkušenostem za posledních pár let, a tak poslední, co jsme chtěli, bylo začít nový vztah, aniž bychom se rozhodli s čistou hlavou. Toho jsme si byli vědomi jak my, tak Floor. A Floor naštěstí s připojením do kapely souhlasila!
Když jsme se bavili o situaci s Floor, došlo i na Troye. Naprosto skvěle si s ním všichni rozumíme a také jeho zkušenosti s mnohými hudebními nástroji se budou v budoucnosti rozhodně hodit. Ať už při zkouškách starších písní, nebo při tvorbě nového materiálu. Zkrátka jsme se rozhodli, že bychom chtěli Troye prohlásit za oficiálního člena. Měli jsme štěstí, protože i jeho odpověď byla pozitivní.
Troye i Floor jsme o našem rozhodnutí informovali v Tampere, v loby hotelu Ilves, během after party na Sauna Open Air. Seděli jsme si tam v rohu, celá naše parta a řekli jsme Floor a Troyovi o našich nápadech. Ten moment je nezapomenutelný.
Nálada v kapele je momentálně naprosto perfektní. V červenci se sejdem, abychom společnými silami vytvořili písně pro nadcházející album, a upřímně se toho už nemůžu dočkat. Shodli jsme se na tom, že bychom rádi udělali album, které bude víc o Nightwish, víc o kapele. Samozřejmě, že všechny ty orchestrální aranže a velké věci budou i nadále součástí naší tvorby, ale chtěli bychom, aby tentokrát kapela vyčnívala trochu více. Uvidíme, jak to dopadne - rozhodne se v létě!"
zdroj: www.nightwish-czechia.com

Within Temptation a novinky

12. listopadu 2013 v 10:08 Novinky

Nové album Within Temptation bude mít název "Hydra" a vyjde v lednu 2014.
Na albu bude spousta hostů kromě Tarji, kterou jsme již viděli také uslyšíme: KILLSWITCH ENGAGE Howarda Jonese, Davea Pirnera ze SOUL ASYLUM a hiphopera Xzibita.
Na albu budou i předělávky od lidí jako Lana del Ray, IMAGINE DRAGONS či PASSENGER.

Zdroj:spark

MFVF: Cristina a její fotky

2. listopadu 2013 v 10:10 Novinky
Fotka: I was SO happy to see Sharon yesterday, she is always so cool and beautiful, love her@so much! <3 Aldo very,very happy I got to meet Liv Christine that I haven't seen in ages (with husband Alex Krull - Leave's eyes and Atrocity) Mariangela of Tristania and Isaac from Epica. Plus lots of other special friends like Rudy De Doncker, Ingeborg Steenhorst and Tim Tronckoe. I unfortunately missed Charlotte yesterday and the other gorgeous ladies Tarja, Floor and Anneke (today), because I am back to Milano already... Boohoooo :( Festivals are always a great chance to catch up with friends, even if schedules are always kind of crazy. (
Sharod den Adel (Within Temptation) a Cristina Scabbia (Lacuna Coil)


Jelikož Cristina Scabbia z italské Lacuna Coil přidává denně na svůj facebook fotky ať už z domova, nebo z koncertů a ze zákulisí, můžeme se podívat na fotky z belgického Metal Female Voices Festu, kde se Cristina snažila vyfotit snad s každým :).

Tarja - 500 Letters

2. listopadu 2013 v 9:44 Novinky
Tarji nový klip k singlu je na světě téměř dva dny a i vy si jej můžete poslechnout, pokud jste tak ještě neudělali.
Při vydání této písně se fanoušci domnívali, že je to Tarji odpověď Thuomasovi na "Bye, Bye Beautiful", ale z Tarjina facebooku jste si mohli přečíst, že v této písni jde sice o dost osobní téma, ale o téma "fanoušků" - lidí co jí pronásledují.. a možná v tom bude i něco víc.
Aby jste to zjistili, musíte se podívat sami, a třeba čekat nadalší Tarji vyjádření.