Říjen 2013

Tarja a Floor Jansen - Over The Hills and Far Away

28. října 2013 v 9:36 Novinky


Tarja nám nedavno dala vědět ve své video-zprávě, že na belgickém Metal Female Voices Festu si zazpívá jednu společnou píseň s Floor Jansen.
Mezitím dali Nightwish znát veřejnosti, že Floor je novou oficiální zpěvačkou této finské kapely a tak se očekávání fanoušků ještě vystupňovalo.
Ještě větší pecka to musela být, když fanoušci zjistili, že jejich společná píseň je Over The Hills and Far Away, kterou kdysi vesele zpívala Tarja jako leader NW a kterou nyní zpívá "náhrada za Anette" - Floor.
Jejich společný duet (nebo spíše duel?) si můžete poslechnout níže.
Je třeba zmínit, že fanoušci často zapomínají, že když oni sami jsou "rivalové" fanoušků jiné zpěvačky, samotní interpreti to tak necítí a s velkou pravděpodobností jsou i přáteli.Fotky: Natáčení Tarji a Within Temptation

15. října 2013 v 11:07 Novinky
Jelikož nedávno natočili Within Temptation klip s Tarjou Turunen a já prostě miluju, když metalové královny spolupracují mezi sebou. Přináším vám obrázky z videa natáčení klipu.
Kopíruj se zdrojem :).Více fotek v celém článku ↓

Floor je oficiální členkou Nightwish

15. října 2013 v 10:46 Novinky

Nightwish urychlili výběr zpěvačky a vykašlali se na nějaké další hledání a přijali mezi své řady oficiálně Floor Jansen.
Přijali i Troye Donockleyho, který je doprovázel na tour na lidové nástroje.
"Slova nevyjádří, jak mi je! Tohle spojení vše předčí a ani nemůžu říct, jak úžasně se cítím, že můžu v téhle cestě s mými novými přáteli pokračovat. Kdysi jsem měla sen... tohle je on!!!" rozplývá se Floor.

Jaký názor na to máte vy?!zdroj:spark

IKEA or Death

15. října 2013 v 10:35 Novinky
Zábavný kvíz, který si můžete udělat i vy vychází z názvů nábytku skandinávského nábytku Ikea a jejich podobnost s názvy death- blackmetalovými kapel.
Testík si můžete zkusit i vy a zjistit, jestli rozeznáte gauč od kapely :D

Já měla 15 z 20 a vy?Sister Sin

4. října 2013 v 16:52 Novinky
Švédská kapela Sister Sin má vysoupit v pořadí již na 12. ročníku západočeského festivalu Basinfirefest a tak vám přináším bližší pohled na seskupení, které budou moc někteří z vás vidět naživo.


Jak už jsem řekla, kapela pochází ze Švédska a hraje od roku 2002.
Původně vznikla jako indie kapela, ale to později zaniklo.
Leadrem seskupení je 33letá Liv Jagrell, která zaujme především pánské obecenstvo a posluchačstvo jejími velkými přednostmi a odvážnými fotkami na internetu :).
Liv vystupovala dříve jako zpěvačka i se ženskou formací Hysterica.Kapela začla pořádně fungovat v roce 2007 a od té doby si ušla kus cesty.
Třeba tour s Otep, Arch Enemy a Motörhad, In this moment nebo s Lordi stojí za zmínku.
Na jejich albu hostuje i metalová královna (pomalu v důchodu :D) Doro.
Nejnovější album nese název Now and Never z roku 2012, ale na začátku roku 2014 by měli vydat další a spolu s ním pořádat tourné, při jehož příležitosti zavítají i k nám.Místo Anette mohla být Nightwish diva Eliza

1. října 2013 v 20:29 Novinky


Ano, řeč je opět o Nightwish a tentokrát o jejich minulosti (eh, zase) a to o tom, že zpěvačka kapely Amaranthe, stále stoupající hvězda a mokrý sen metalistů a rockerů po celém světě mohla být zpěvačkou NW již v roce 2006.
Jako jedna z 2000 kandidátek nazpívala demo písně "Nemo".
Tuto novinu zveřejnila až teď s vyjádřením, že si to chtěla nechat na speciální chvíli a ta přišla, jelikož už je známá a slavná.
Většina fanoušků plesá nad krásou tohoto demáče a přejí vrátit minulost, protože by to určitě dopadlo jinak, kdyby už od nové éry měli NW tuhle a né tu co zpívá popově.
A můj názor: "Worse then Tarja, better then Anette."


Nové promo Anette Olzon

1. října 2013 v 10:45 Novinky

Více fotek v celém článku ↓
Nové promo fotky Anette od fotografky Annicky, která si očividně obarvila hlavu na fialovo a já myslím, že jí to sluší mnohem víc než blond.