Září 2013

Lacuna Coil jsou už ve studiu

24. září 2013 v 10:40 Novinky
"The studio is full of ideas and great vibes.
Can't wait for this album to be completed!!!"

"Maus: "This is a monitor" Kyle: "yes! THIS is a monitor" CriZ finished recording drums... It's Maus' turn now!! Exxxcitingg! - s uživateli Marco Emanuele Biazzi a Kyle Hoffmann."

Cristina a její funny fotky (září 2013)

24. září 2013 v 10:36 Novinky
Jelikož přidává Cristina Scabbia na svůj oficiílní facebookovou stránku spoustu fotek, udělala jsem vám výběr těch vtipnějších z posledních několika týdnů.


Více fotek v celém článku ↓

Nová fotka Alissy

24. září 2013 v 10:03 Novinky
Jelikož to tu trochu nežije, tak přidávám čerstvou fotku Alissy White Gluz z kanadské kapely The Agonist, kterou sdílela na svém oficial facebooku.

"I love my new portable pull-up bar."Metalové královny nazpívaly společnou píseň

15. září 2013 v 10:40 Novinky


Konečně se všichni fanoušci metalových královen dočkali a 27.9. si budou moci poslechnout společnou píseň Sharon den Adel a Tarji Turunen.
Within Temptation totiž nahráli společnou skladbu právě s Tarjou na EP, kde budou 4 skladby a dále se můžou těšit na studiovku, která vyjde začátkem roku 2014.
Within nás už teď nažhavili ukázkou písně Paradise (What about us) feat. Tarja.

Škwor vydají "Sliby a lži"

10. září 2013 v 10:59 Novinky
Česká kapela Škwor letos slaví let existence a kromě narozeninového koncertu chystají i nové (desáté) album "Sliby a lži".
Venku už je i singl Poslouchej.
Text složil zpěvák Petr Hrdlička.
"Chtěli jsme písničkám dát nové nálady, pokud možno pokaždé jinou. I proto jsme na albu při nahrávání použili dost akustických nástrojů, možná víc než v minulosti. Všichni v kapele je máme rádi, pro rockovou hudbu je to po zvukové stránce hezké koření," vysvětluje baskytarista Tomáš Kme.