Únor 2013

Lordi natáčeli klip v Praze

11. února 2013 v 10:28 Novinky
Fotografie pochází z časopisu Spark, který byl u toho, když finská kapela Lord natáčela svůj nový klip a to v naší stověžaté Praze.
http://www.spark-rockmagazine.cz/sites/default/files/35-Ponataceni_0.jpg


Více fotek v celém článku ↓

Dymytry, Stříbro 7.12.2012

9. února 2013 v 10:56 Reportáže a recenze
S menším zpožděním vám přináším krátký náhled na koncert kapely Dymytry, který se konal 7.12.2012 ve Stříbře v klubu Rock Star.

S celou partou jsme dorazili do klubu Rock Star v nám dobře známém Stříbře, o něco dříve, než kdokoliv začal hrát a už v tak studeném večeru jsme se ještě zchladili studeným pivem.
O něco později začala hrát kapela jejíž jméno si nepamatuji, ale tuším, že to byli nějací mladí kluci a docela jim to šlo.
Přesto jsme se nezvedli ze židlí a nešli se na ně podívat, protože jsme zde byli především kvůli hlavnímu vrcholu večera - Dymytry.
Při čekání jsme vyměnili pivo za vodku, ale to už se kluci oběvili a začali nosit věci do zákulisí.
Po zakoupení drobností v Dymytry pojízdném stánku jsme se přidali do obecenstva, bohužel Rock Star není to samé co venkovní festivaly se spoustou prostoru a tak jsme zkončili v zadních řadách.
Pak už kapela nastoupila se svým úvodním "Lunaparkem" a my spolu s ostatními fanoušky mohli začít pařit.
Bylo to podruhé, co jsem slyšela nový program, ale tentokrát jsem si ho mohla skutečně vychutnat.
V Mnichovicích na Rockování (kde jsem slyšela nové písně poprvé naživo) jsem totiž ještě nevlastnila album a navíc jsem měla co dělat, aby mě v kotli neušlapali, takže jsem z toho neměla tak silný prožitek.
Nový program je super, chybí tam snad jen Harpyje, která by na živo zněla určitě báječně.
Dymytry vyhlásili na svých stránkách hlasování o to, jestli mají do programu zařadit i jejich rockovou baladu "Pod Nuselákem".
Většina fanoušků naštěstí hlasovala pro a tak si ji můžete poslechnout níže ve videu, které jsem se pokusila ze zadních řad natočit.
Skvěle jsem si to užila, kvalitu hudby i zpěvu snad nemusím ani zmiňovat a můžu se jen těšit až se na ně opět podívám a to na Basinfirefestu 2013!Korn + Jsem nadšenej


Pod Nuselákem

První fotka The Agonist

4. února 2013 v 10:19 Novinky
Danny Marino kytarista kapely The Agonist zveřejnil úplně první fotku kapely (tenkrát ještě ne Agonist), v původní sestavě.
Fotka pochází z roku 2004 kdy kapela vznikla a než vůbec vydala první album.