Říjen 2012

Kamelot - Sacrimony feat. Alissa White Gluz

31. října 2012 v 17:11 Novinky

Kanadská zpěvačka se Alissa White Gluz kromě své kapely věnuje i dalším projektům a nejnovější je její hostování ve videoklipu Sacrimony od kapely Kamelot.
V klipu nejen hraje, ale i zpívá. Také zde hostuje Eliz z kapely Amaranthe, se kterou odzpívala Alissa koncert pro Nightwish (viz. článek níže).


Anette Olzon opustila Nightwish!

31. října 2012 v 15:16 Novinky


Další éra Nightwish skončila... 1.10.2012 Anette Olzon po vzájemné dohodě se zbytkem kapely opustila Nightwish.
Její odchod ale neprobíhal tak v klidu, jak se kapela snažila oznámit.

"V poslední době je stále jasnější, že směr a potřeby kapely každý vnímá jinak a to vedlo v rozdělení, které se už nemůže napravit," říká Anette.

Potenciální náhradou se ale stává Elise z Amaranth. (Osobně si myslím, že má podobný hlas jako Anette, ale mnohem silnější, což může být jedině k prospěchu).

Anette se také nelíbilo, že jí na koncertě nahradily právě Elisa a Alissa White-Gluz z The Agonist, aniž by o tom věděla, když byla nemocná a nemohla odzpívat koncert.
"Nebylo to moje rozhodnutí. Je mi líto těch fanoušků, kteří se přišli podívat na celou kapelu. Byla jsem velmi nemocná. Bylo mi špatně a zvracela jsem, myslela jsem si, že jde o ledvinový kámen. V nemocnici mi řekli, že musím zrušit koncert a jet rovnou na pohotovost. Byla jsem tam celou noc a udělali mi krevní testy, CT a další věci. Nic z toho neprokázalo, co mi bylo, ale bolset břicha souvisela nejspíš s chřipkou a stresem."

Na svém blogu pak napsala toto:
"Vážení čtenáři blogu: Chtěla bch se s vámi rozloučit, protože tento blog byl o zpěvačce z Nightwish, kterou již nejsem. Tudíž ho od dnešního dne ruším.
Chci vám poděkovat, že jste byli mými čtenáři tolik let, děkuji vám za podporu a přeji vám štastný a zdraví život.
Spousta lásky, Anette Olzon..."
Díky koncertu, kde byla nahrazena se prý pohádala s Thuomasem a ten jí pověděl, že na její místo by chtěla spousta žen..

Oči fanoušků se tak obrátili k Tarje. Tu sice potěšil zájem fanoušků, nicméně do Nightwish už se vrátit nechce.

Zbytek naplánovaného tourné tak odzpívá další známé jméno z vod ženských metalových zpěvaček a to Floor Jansen bývalá zpěvačka kapely After Forever a ReVamp.

Koncert s Elise a Alissou
Musím poznamenat, že Alissa zazpívala Imaginaerum velmi, velmi dobře a to měla text v ruce :)

Elise Ryd ze skupiny Amaranthe
Floor Jansen ex-zpěvačka z After Forever


kopíruj se zdrojem!! www.metaliste.blog.cz

Taylor Momsen: St. Nicholas photoshoot

24. října 2012 v 13:00 Novinky
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Více fotek v celém článku ↓

Slipknot: Mick se oženil

22. října 2012 v 16:46 Novinky
Před několika dny nám stránka Maggots-lair oznámila, že Mick Thompson, kytarista kapely Slipknot, se oženil. Podoba jeho nové lásky však nebyla známá.
Dnes již je. Můžete se samy přesvědčit, že Mick si vybral dobře na fotografii ze svatby.


The Agonist: Panophobia 24.10.

20. října 2012 v 11:39 Novinky
Krátký teaser nás má upozornit zřejmě na nový videoklip k písni "Panophobia" z nového alba, který by měl vyjít 24.10.2012.Slot natáčejí nový videoklip

20. října 2012 v 11:06 Novinky
Po letní sezóně, kdy Slot hlavně koncertovali na festivalech a kolem skupiny se toho mnoho nedělo, vítají Slot podzim novým videoklipem, který v současnosti natáčí v Petrohradě. Klip bude k úplně prvnímu rádiovému singlu z alba F5, Odinokije Ludi, a jeho režisérem bude Alexandr Makov, který natáčel už např. s Noize MC. Oficiální prezentace proběhne 11. listopadu na petrohradském koncertě Slot a o týden později v Moskvě.
zdroj textu:www.slot-band.blog.cz!

Slaví James Root!

2. října 2012 v 13:00 Novinky
Dnešním dnem slaví kytarista kapely Slipknot a Stone Sour a zároveň přítel italské rockové divy Cristiny Scabbii - James Root své 41. narozeniny.
Určitě budu mluvit za vše když mu popřeju vše nejlepší, hromadu povedených riffů a spoustu šťastně prožitých let s Cristinou :)


The Agonnist: Fotky z koncertů (2012)

2. října 2012 v 11:27 Novinky

Fotky The Agonist z koncertů v roce 2012 ↓