Květen 2012

Antennas To Hell aneb Slipknot chystají Best Of

31. května 2012 v 18:42 Novinky
Corey Taylor oznámil přes svůj Twitter, že Slipknot přijdou s Best Of..a jelikož se na jejich YouTube kanálu zatím objevili dvě videa s názvem Antennas To Hell, můžeme si lehko domyslet, že to bude mít co dočinění s právě připravovanou bestofkou, která má vyjít 17.7.2012.
Zatím byla zveřejněna dvě videa, ve kterém se nám postupně představují členi Knotů...

Zde máte #0 a #1:The Agonist - “Predator & Prayer”

31. května 2012 v 12:40 Novinky
The Agonist vydají svoje nové album - Prisoners 5. června a pomalu, ale jistě zveřejňují songy, které si budeme moci již brzy na tomto albu poslechnout.
Jedna z nich je Predator and Prayer, kterou si můžete poslechnou na stránkách magazínu Revolver zde.


Kvůli závislosti na metalu do invalidního důchodu

29. května 2012 v 15:52 Novinky
Dvaačtyřicetiletý Švéd Roger Tullgren má rád heavy metal a zanedbává kvůli němu své zaměstnání. Na druhou stranu ale potřebuje peníze na koncerty a cédéčka. Proto se švédský úřad práce rozhodl, že mu přizná něco jako invalidní důchod. Informoval o tom britský server Daily Mirror.

Návštěvy koncertů, zkoušky s kapelou Silverland a domácí poslech hudby mu zabíraly příliš mnoho času.
"Heavy metal je můj život. Pravdou je, že jsem kvůli němu několikrát musel opustit zaměstnání," citoval Tullgrena server Daily Mirror.
Teď jeho utrpení zřejmě skončí. Švédský úřad práce uznal hudebního fanouška závislým na metalu a klasifikoval jeho slabost jako invaliditu. Bude dostávat asi čtyři sta eur měsíčně. Invalida stíhá i práci na částečný úvazek v restauraci, kde myje nádobí, takže nedostatkem trpět nebude.
Jeho zaměstnavatel mu navíc musí dovolit poslouchat v práci metal a omluvit ho z práce, když bude chtít jít na koncert.
zdroj: idnes.cz

Dymytry: Nové songy už jsou na světě

28. května 2012 v 16:51 Novinky
Dymytry už na svět vypustili dvě písně z nového alba. První se jmenuje Síť pro sociály a druhá Rádio, kterou jsem slyšela osobně už v dubnu na jejich koncertu v Plzni :).
Co na ně říkáte vy?Co nás čeká na Masters of Rock 2012?

24. května 2012 v 13:46 Novinky

Jubilejní desátý ročník rockového a metalového festivalu Mastres of rock nás láká především na Nightwish, kteří přijedou na festival po třech letech a představí se se svojí show Imaginarium. Další zvučné jméno přichází s kapelou Within Temptation s jejich zpěvačkou Sharon den Adel, kteří mě sice s jejich nejnovějším albem lehce zklamali, ale jejich vystoupení bych si také nenechala ujít.
Další kapela s ženou včele jsou deathmetaloví Arch enemy s jejich blonďatou dračicí a taktéž známí Edguy.
Dále se můžeme těšit na Sabaton, Exodus, Tristanu, Chaos in Head, Kamelot, Traktor, Metropolis a spoustu dalších...

Kopíruj se zdrojem

Uplynuly dva roky od smrti Paula Graye

24. května 2012 v 0:00 Novinky


Dnes je tomu dva roky, co nás opustit jeden z rodiny Knotů, baskitarista Paul Gray, kterého našli 24. 5. 2010 v mrtvého v hotelu Town Plaza, kde zemřel na předávkování morfiem a fentalynem.

Zdá se to neuvěřitelné, že nás od této smutné události dělí již dva roky, ale zbytek Slipknot se mezitím alespoň trochu vzpamatovali ze ztráty bratra a na jeho počest uspořádali minulý rok tour, ve starých maskách a ještě nepřijali nového oficiálního baskytaristu. Po čtyřech letech se také pomalu chystají na nové album, které bude hodně osobní a nabité emocemi..zkrátka album pro padlého bratra...Nové fotky Nightwish z jejich tourné (2012)

22. května 2012 v 15:37 Novinky
Včera zveřejnili Nightwish na svém facebookovém profilu několik nových fotek z jejich probíhajícího tourné.

Více fotek v celém článku

Soutěž s Nightwish: Moje video

15. května 2012 v 14:31 Speciály
Tak myslím, že už je na čase, abych se "pochlubila" s videem, kterém jsem natáčela v březnu a v dubnu, do soutěže o lístky na tour a setkání s kapelou Nightwish.
Soutěž byla pořádána kapelou, která shlédla všechna poslaná videa a našla vítěze. Šlo o to, natočit video na píseň The Crow, the Owl and the Dove.
Soutěž končila 10.4.2012

Než jsem začala natáčet, zkoukla jsem "konkurenci" na YouTube..většina z nich porušovala autorská práva..nebo popravdě řečeno byla kvalita velmi nízká.
Nevěřila jsem, že bych to snad mohla vyhrát...nikdy nic nevyhrávám :D...
Když jsem video o několik týdnů po natočení vložila na YouTube a odeslala kapele..zjistila jsem, že přibilo spouustu nových videí..
K mému zklamání hodně dobrých...ale to se jim to vyhrává, když mají profesionální kamery a režiséry..
Mé video nemá sice silný příběh, jako u některých jiných, ale dělala jsem ho ráda, takže můžete posoudit sami :)
*V písni se zpívá o sově, holubici, vráně atd., tudíž se všichni snažili, aby se v jejich videu vyskytlo toto ptactvo (ať skutečné, nebo v lidské podobě v kostýmu)...Já jsem to vyřešila trochu jinak :D

Inkognito rozhovor s Dymytry

9. května 2012 v 13:22 Novinky


Rock fun, inkognito rozhovor s kapelou Dymytry

Slipknot začnou nahrávat v roce 2013

9. května 2012 v 13:15 Novinky
Slipknot se od úmrtí Paula Graye snaží opět postavit na vlastní nohy a další krůček k plnému zotavení maskované enigmy byl učiněn právě dnes, když Sid Wilson vůbec poprvé přišel s konkrétnějším termínem nahrávání páté řadovky metalových titánů z Iowy!

Sid Wilson v rozhovoru pro server NME.com odhalil intence své kapely, která podle všeho hodlá obsadit nahrávací studio už během první poloviny příštího roku!

"Toto léto máme Mayhem Festival, v zimě to bude všechno o Stone Sour, ale hned pak začneme makat se Slipknot. Do studia vlastně půjdeme ještě před koncem tour Stone Sour, abychom mohli držet vše ve varu ještě před Coreyho návratem."

Následně se Wilson vyjádřil k pocitům, jež má v souvislosti s návratem Slipknot do studia: "Bude to těžké, rozhodně žádná brnkačka. Slipknot je největší věc v našich životech, a tak se k nim vždy vrátíme. Jsme připraveni to udělat. Mám radost a zároveň jsem připraven."

"Nesnáším, když nás lidi do něčeho tlačí. Když se do toho ale dáme, je to nářez. Musíme využít tu energii z našich živých vystoupení. Jakmile se pak sejdeme, bude to brutální."
zdroj:maggots-lair.com