Březen 2012

Johny Depp na albu Mansona

26. března 2012 v 14:09 Novinky
Album ponese titul "Born Villain", a jak s největší pravděpodobností bude vypadat, vidíte vlevo. Deska nabídne třináct nových songů, které Manson popisuje jako "death metal pro sebevrahy", (a údajně jen) některé edice alba nabídnou i bonusový song; dle všeho se bude jednat o předělávku "You're So Vain" od Carly Simon, ve které kapele hostuje Johnny Depp.
K dostání bude první nové album od roku 2009 a desky "The High End Of Low" od pondělí 30. dubna díky Mansonovu vlastnímu labelu Cooking Vinyl Records.
Tracklist "Born Villain" Marilyna Mansona vypadá přinejmenším zajímavě: Hey, Cruel World…, No Reflection, Pistol Whipped, Overneath The Path Of Misery, Slo-Mo-Tion, The Gardner, The Flowers Of Evil, Children Of Cain, Disengaged, Lay Down Your Goddamn Arms, Murderers Are Getting Prettier Every Day, Born Villain, Breaking The Same Old Ground, You're So Vain.
Marilyn Manson - Born Villain
zdroj: www.musicserver.cz


Rozhovory s Tarjou (Zlín, Leden 2012)

10. března 2012 v 9:42 Novinky
Je tomu sice již tři měsíce, co královna ledu navštívila naší malou zemi, ale našla jsem několik rozhovorů s ní na ČT 1, takže si její návštěvu můžeme znova připomenout... A je milé, že Tarja na nás myslí i do budoucna a plánuje další koncert u nás již v dubnu 2013...
Metalisté chytřejší než průměr?!

8. března 2012 v 17:23 Novinky
Tímto článkem nechci nějak povyšovat metalisty nad ostatní ( :D ), ale hodněkrát jsem spozorovala, že metalisté vůbec nejsou hloupý lidé :D...
Uvedu to ve svém běžném životě. Chodím na elektroprůmyslovku a metalisty se to tu jenom hemží, za to např. hoperů tu moc není a víte proč? Protože zde přijímají lidi s max. průměrem 1,8 ..

Tím pochopitelně nechci nikoho urazit.


Zkusila jsem hledat na internetu IQ testy zdarma a jeden našla, udělala a tadáá... mé IQ je 95, což je naprostý průměr :D
Ale alespoň to není podprůměr ... čehož jsem se obávala :D

Pokud jste metalista, vyzkoušejte si test zdarma na http://iqtestzdarma.cz/ a oslňte mě svým vysokým IQ ať můžu potvrdit mou teorii o inteligenčně nadřazené rase, tedy metalistech :DIQ Test zdarma - IQTestZdarma.cz


Další novinky ala Metallica

6. března 2012 v 20:52 Novinky
Metallica, Sonisphere Festival 2010, Milovice, 19.6.2010
V lednu členové skupiny Metallica tvrdili, že nahrávají nové, tvrdší "Černé album". Před několika dny v rozhovoru pro spin.com tuto informaci trošku poupravili s tím, že skladby, které teď píší, začnou nahrávat "již velmi brzy". To ale není tak podstatné. Metalové legendy řeší úplně jinou věc - jak v budoucnu dostat nové písně k posluchačům. Od loňského vydání experimentu "Lulu" jsou totiž beze smlouvy, a tak přemýšlejí o způsobu distribuce své muziky. A v úvahu přichází i velmi nezvyklé cesty. Bubeník Lars Ulrich dokonce ironicky nadhodil, že by album mohli zdarma dávat do krabic s cereáliemi.
"Za čas je (písně) budeme chtít sdílet s fandy, kteří by si je chtěli poslechnout. Takže teď musíme přijít na způsoby, jak to budeme chtít udělat - od rozdávání je do krabic s cereáliemi po nucení lidí, aby pro ně udělali stojku na hlavě. Můžeme přijít s něčím podobně praštěným," řekl Ulrich. "Je to o tom, kdo navrhne nejzajímavější strategii,"dodává.
Podobně netradiční způsoby distribuce jsou ale pro globální fenomén, jakou hudba Metalliky nepochybně je, velmi omezující. "Máme fanoušky v Indii, Spojených arabských emirátech i Rusku. V mnoha podobných destinacích fungují spíše konvenční způsoby, jak dostat muziku k lidem. Neprodáváme hudbu Metalliky jen lidem v Los Angeles, New Yorku či Londýně. Musíme myslet na celý svět, abychom se pokusili najít určitou rovnováhu,"vysvětlují rodáci ze slunné Kalifornie, kteří už spíše nepočítají s podporou velkého vydavatelství.
zdroj:musicserver.cz