Únor 2012

Joeyho rozhovor pro HardrockHaven.net

24. února 2012 v 15:17 Novinky
Mediálně činní Corey Taylor a Shawn Crahan odsunuli svého parťáka Joeyho Jordisona poslední dobou tak trochu do pozadí, nicméně Joey, to není žádné ořezávátko, a tak se svým novým rozhovorem přišel zrovna ve chvíli, kdy náš novinkový servis postihla menší okurková sezóna. Ehm, až tak nás Joey asi nesleduje, každopádně jeho nové interview pro server HardrockHaven.net určitě stojí za přečtení:

Hardrock Haven: Je fantastické vidět, že se Slipknot už za pár týdnů vrátí do Austrálie. Musíte mít z toho velkou radost!

Joey Jordison: To tedy máme! Je to asi půl roku, co jsme hráli na festivalu Rock In Rio, kde jsme byli jedním z headlinerů, což bylo něco úžasného. Těsně předtím jsme byli potvrzeni pro Soundwave. Bylo to něco, oč jsme skutečně usilovali. Máme hodně nabídek na koncerty, které zní skvěle, ale Soundwave dostalo přednost. Chtěli jsme se před další deskou ještě jednou podívat dolů do Austrálie a myslím, že je to skvělá příležitost, jak celou tuto záležitost uzavřít. Nemůžu se dočkat, až se k vám dostaneme, těžko věřit, jak rychle se to blíží. Všichni už se těšíme!
Celý rozhovor v článku ↓

Nová deska Slipknot nejdříve v roce 2013

13. února 2012 v 20:36 Novinky

Kdo dění okolo maskované enigmy sleduje pečlivě, určitě ho tato informace z letargie nikterak nevytrhne, Shawn Crahan ale v jednom z nejnovějších rozhovorů pro jistotu všem připomenul, že letos se nové desky Slipknot rozhodně nedočkáme. Shawn odpověděl na otázku, jaké budou plány jeho kapely po srpnovém turné, následovně: "Až to dokončíme, pravděpodobně si dáme pauzu. Může to být měsíc, může to být několik měsíců, možná to dokonce bude i celý rok." Dále dodal, že po této pauze ukončí svůj proces truchlení nad smrtí Paula Graye: "Po oné pauze nastane konec mého bezprostředního truchlení nad Paulovou ztrátou. Nikdy se s tím úplně nesrovnám, ale toto bude dostačující čas k tomu, abych se začal plně soustředit." Závěrem Clown přednesl svou vizi páté řadové desky Slipknot: "Další album pro nás bude velmi důležité. Bude to podle mě hodně podobné jako "Iowa", akorát zde budeme spíše "pro" věci než "proti" nim. "Iowa" byla totiž proti úplně všemu, včetně nás samých. Tentokrát to ale uděláme pro sebe, pro Paula a pro Paulovu rodinu.

zdroj textu: maggots-lair.com

Heavy Prey - Lacey Sturm feat. Geno Lenardo

6. února 2012 v 18:42 Novinky
Nejnovější díl ze série Underworld nepřínáší jen spoustu akčních a krvavých scén, ale i celkem zajímavé soundtracky, na kterých se podíleli například Evanescence, Lacuna Coil nebo Linkin Park.
Zde vám vkládám píseň Heavy Prey, která je podle mě jedním z nejlepších tracků na Underworld Awakening listu soundtracků.