Prosinec 2011

Bullet for My Valentine chystají novinku

31. prosince 2011 v 11:19 Novinky
Fanoušci welšské metalové čtveřice Bullet for My Valentine už se určitě nemůžou dočkat nových skladeb své oblíbené kapely. A můžou mít radost. Podle slov zpěváka a kytaristy formace Matta Tucka, která uveřejnil na svém Twitteru, se kapela v nejbližších dnech pustí do psaní nových skladeb.
"Užili jste si Vánoce? Za tři týdny začneme psát pro nové album. Jak chcete, aby znělo?" vyzývá své fanoušky Tuck ke zpětné vazbě. Podle předběžných odhadů by tak nové, v pořadí už čtvrté řadové album kapely mohlo vyjít ještě do konce příštího roku.
Zatím poslední deska "Fever" vyšla v roce 2010 a kapela ji doprovodila masivním koncertním turné, které v létě letošního roku neminulo ani Českou republiku. Konkrétně se skupina ukázala jako jeden z headlinerů královéhradeckého festivalu Rock For People.
zdroj:musicserver.cz

Nejlepší obálka Revolveru v roce 2011?

30. prosince 2011 v 11:00 Novinky
Click to enlargeClick to enlarge
Click to enlargeClick to enlarge
Magazín Revolver vyhlásil anketu o nejlepší obálku za rok 2011. Hlasovat můžete například pro Slipknot, Amy Lee, Children of Bodom a další.
Hlasovat můžete zde.Metallica, Black Sabbath a Slipknot na jednom turné?

28. prosince 2011 v 11:30 Novinky
Zatím jde jen o spekulace a hypotézy, nicméně hned několik faktorů naznačuje fakt, že se v létě příštího roku dočkáme dost možná největšího metalového turné v celé hudební historii. A kdo by ho měl obsadit?
Metallica, Black Sabbath a Slipknot .
Tuto informaci přinesl server Artisan News, který začal sledovat letní koncertní plány všech tří velikánů, a výsledkem je pak níže uvedené video. To je založené na několika naznačujících indiciích a faktu, že všechny tři kapely kolem svých letních plánů zatím jen mlží.
Slipknot prostřednictvím svého frontmana Coreyho Taylora už několikrát zveřejňovali své plány na velké americké turné a naznačili, že nemusí jít o tradiční Ozzfest či Mayhem festivaly, ale možná o zbrusu nový podnik.
zdroj: musicserver.cz

Merry Fucking Christmas!!

24. prosince 2011 v 13:00 Novinky

Jak by řekl Corey Taylor

- Merry Fucking Christmas for everybody!!!


......and happy fucking New Year!

The Agonist: Trička

19. prosince 2011 v 17:51 Novinky

Pokud chcete jedno z těchto triček kapely The Agonist, koupit si je můžete zde .


Lacuna Coil - Trip The Darkness

14. prosince 2011 v 15:23 Reportáže a recenze
Čím v mé mini recenzi začít?
Lacuna Coil před dvěma dny vydali nový klip "Trip the darkness", který očekávalo docela dost jejich fanoušků.
Kde začít s kritikou?
Nevím, jestli mám dřív zkomentovat píseň, která je v celku neoriginální (a mohly by v ní víc slyšet kytary), pokračovat přes profláklý motiv - černá-bílá až k tomu, jak podivně se kapela "potácí" po place.
Kde s kritikou zkončit?
Naštěstí alespoň můžeme pochválit výkony obou zpěváků, kteří byli dobří :) a celkem pěkný refrén.
Celkově to vůbec není špatné, ale v dnešní konkurenci je možné, že píseň zanikne v zapomnění mnohem výraznějších singlů.


23.8.2012 - Nicméně musím uznat, že naživo zní moc dobře..

Guns N' Roses budou uvedeni do Rock'n'rollové Síně slávy

11. prosince 2011 v 12:02 Novinky
Guns N' Roses
Hardrockoví Guns N' Roses budou dalším velkým jménem, které bude na slavnostním ceremoniálu 14. dubna 2012 uvedeno do prestižní Rock'n'rollové Síně slávy.
Axla Rose do ní doprovodí další veterániRed Hot Chili Peppers a Beastie Boys a k nim ještě The Small Faces, Donovan aLaura Nyro.
Celý galavečer bude natáčet televizní stanice HBO pro pozdější tradiční sestřih a jistě se v něm opět dočkáme nějakých zajímavých hudebních spojení. Těmi v minulosti bylo například společné vystoupení Metalliky a Ozzyho Osbourna při uvedení Black Sabbath mezi "vyvolené" nebo spojeníMetallica a Lou Reed, kde poprvé přeskočila muzikantská jiskra, která vyústila až v letošní společné album "Lulu".
Hlavní otázka ovšem zní (Co bude mít Axl na sobě? - pozn. ed.), jestli Guns N' Roseszakopou kvůli slavnostním okamžikům válečnou sekyru, jak je při této příležitosti zvykem u většiny rozhádaných legend, a vystoupí opět v původní sestavě.
zdroj: musicserver.cz


Nightwish Imagenaerum - Songs

4. prosince 2011 v 18:28 Novinky
Jelikož právě vychází nové album této kapely, na internetu už se objevují písně z celého alba.
Pokud si některé z nich chcete poslechnout, můžete zde.