Listopad 2011

Teaser na Imaginaerum

30. listopadu 2011 v 19:36 Novinky


Teaser na album, které má vyjít už příští týden.

Pretty Reckless + Evanescence v Berlíně

27. listopadu 2011 v 18:30 Novinky
Reportáž z webu MusicServer.cz o Berlínském koncertu Evanescence a jejich předskokanů Pretty Reckless naleznete v článku....
Berlín se se svými 3,4 milionu obyvateli řadí k největším městům Evropy. Město ležící na soutoku řek Havoly a Sprévy má vše, co byste od moderní metropole mohli očekávat - od vytříbených nákupních center, jakým je například obchodní dům KaDeWe, který je největším na starém kontinentu, přes alternativní uměleckou scénu až po historické pamětihodnosti s Braniborskou bránou v čele. Zatímco tradiční rozdělení na východní a západní část byste dnes hledali již stěží, na věčně rozkopané ulice s bagry a jeřáby narazíte na každém kroku. V Berlíně se totiž stále něco děje. A tak až narazíte na indické hudebníky na proslulém náměstí Alexanderplatz, v Zoo Aquarium pár centimetrů od vaší hlavy poplave třímetrový tygří žralok a v architektonicky zajímavém, ale megalomanském Sony Centru vás bude prosit o pár centů drobná žena asijského původu, jejíž tříletá dcera si hraje na chodníku s kameny, pochopíte, proč se hlavní město Spolkové republiky Německo stalo inspirací pro celé řady umělců, Iggy Popem počínaje a Bonem konče.
The Pretty Reckless Berlin3
© Jan Trávníček
Zdejší Columbia halle předposlední listopadový víkend hostila hlavní představitele gotického rocku, a tak zatímco v neděli přijeli na jednu z pouhých jedenácti zastávek evropského turné američtí Evanescence, pondělí již patřilo holandským konkurentům Within Temptation. Původně avizovaná předkapela, nadějní Fair To Midland, nakonec v devatenáct hodin z mně neznámých důvodů přenechala místo skupině Kellermensch, a protože jsem se kvůli nečekaným výlukám berlínského metra dostavil na místo až dvě písničky před koncem jejich setu, report z nich vám bohužel přinést nemohu. Naštěstí ale nebyli sami, kdo měl v tříapůltisícové hale vystoupit.
Více v celém článku

Tarja Turunen - Outlanders

27. listopadu 2011 v 18:10 Novinky

A nový song od finské divy je na světě. Má název Outlanders a je, myslím si, celkem originální.


Sharon den Adel - Akustické Ice Queen a Faster

26. listopadu 2011 v 11:32 Novinky
Sharon zazpívala k příležitosti oslavy 10. výročí rádia Q-music kustickou verzi písně Ice Queen a Faster. Mě se líbí snad víc, než originál :)
Slipnot - Surfacing

23. listopadu 2011 v 19:31 Slipknot

Trochu klasiky

Corey: "Někteří ve Slipknot mě mají za padoucha.."

21. listopadu 2011 v 14:20 Novinky
Corey se vyjádřil k otázce nové Slipknot desky pro server The Gauntlet:
"Nemáme teď v úmyslu dělat další Slipknot desku. Joey a Paul byli totiž vždycky těmi, kdo celý proces odstartoval. Potom mi svůj materiál předali a já se v něm snažil nalézt nějaký smysl. Obzvlášť na 'All Hope Is Gone' mi poslali spoustu skvělé hudby, z které bylo těžké vybírat. Bylo pak už jenom na mě, abych prosekal křoví a převedl dema do opravdových písní.

V kapele je teď hodně velký vnitřní boj, to ale neznamená, že nemůžeme vyrazit na turné a nepodělit se o naši hudbu s fanoušky. Spěchat ale do studia a chystat další desku? To mi nesedí a bude možná trvat ještě několik let, než začne.

V kapele je několik lidí, kteří mě mají za padoucha, ale zároveň se najde i pár takových, jež to vidí stejně. Už víme, o čem ta deska bude, teď jen najít ten správný způsob, jak ji připravit."
zdroj:www.maggots-lair.com

System of a Down Rock am Ring 2011

15. listopadu 2011 v 19:08 Novinky

Více videí v celém článku


Nové promo Tarji 2011

11. listopadu 2011 v 15:48 Novinky


Více fotek v článku ↓