Únor 2011

Nový zpěvák Velvet Revolver - Corey Taylor?

15. února 2011 v 14:35 Novinky
VELVET REVOLVER přiznávají, že zpěvák, kterého si vyhlídli jako nástupce Scotta Weilanda, není žádným nováčkem, ale známou personou rockové scény. Zároveň má jít o zpěváka, který je mladší a "tvrdší" než zbytek kapely. I v návaznosti na tyto indicie se mezi fanoušky začíná šeptat, že třetí desku VELVET REVOLVER nazpívá Corey Taylor (STONE SOUR, SLIPKNOT). Ten přitom s kapelou zkoušel už během léta 2009 a dokonce měli společně nahrát několik demosnímků. Čerstvě se situaci pokusil rozlousknout redaktor magazínu billboard, když se Taylora zeptal napřímo, zda-li se stal novým zpěvákem VELVET REVOLVER. "Pokračování příště," ukončil rozhovor se smíchem zpovídaný Taylor. Vedou k němu i další stopy. "Už jsme to jednou málem dali dohromady. Tehdy však nebyla vhodná doba, působil v jiné kapele," řekl už dřív bubeník Matt Sorum.Serj chystá nový videoklip

15. února 2011 v 14:31 Novinky
Serj Tankian oznámil, že chystá nový videoklip. Neprozradil sice k jaké písni, ale zveřejnil z něj dva screeny - první, druhý. Můžete na nich vidět Serjův zbrusu nový image a v pozadí hrající kapelu FCC, konkrétně bubeníka Troye a klávesáka Erwina. Možná bude mít nové video něco společného s chystaným EP Imperfect Remixes, na němž má hostovat Tom Morello.Nightwish budou natáčet film

15. února 2011 v 14:20 Novinky
Nightwish se pustili do velkolepého projektu. Své nové album pojmenované "Imaginarium" vydají snad ještě koncem roku, v roce následujícím ho pak doplní stejnojmenným filmem. Natáčení má začít na jaře. Jeho hlavním hrdinou má být starý skladatel s nadpozemskou představivostí, který si stále myslí, že je malým chlapcem. Ve spánku se vydává na cestu do vzdálené minulosti, kde sní své stařecké sny, které se spojují s fantazírováním malého dítěte a hudbou. Stařec se tak ve snech snaží najít ty nejzásadnější vzpomínky svého života. Kapelník Tuomas Holopainen s projektem přišel před dvěma lety, kdy jej také představil svým spoluhráčům a Stobe Harjuovi, režisérovi videoklipu ke skladbě "The Islander". Stobe se ujme také režírování Imaginaria. Koncem února by měli NIGHTWISH k celé věci uspořádat tiskovou konferenci a k dispozici tak snad bude už více informací.Stane se Mick Thomson nejlepším kytaristou všech dob?

13. února 2011 v 18:57 Novinky
Po Joeym Jordisonovi má i maskovaný obr Mick Thomson možnost stanout na piedestalu nejnadanějších metalových hudebníků historie! Mick si totiž proklestil svou cestičku do hlasování o nejlepšího kytaristu všech dob, které vyhlásil magazín Total Guitar ve spolupráci s webem MusicRadar.com. Ano, s webem, na jehož stránkách nedávno proběhlo dnes již památné hlasování o nejlepšího bubeníka všech dob, které suverénně opanoval Joey Jordison. Bude se historie opakovat? Svou ruku k dílu můžete přiložit zde! Nechcete snad, aby vám Mick ležel večer pod postelí..

zdroje:Opiumofthepeople.net, maggots-lair.comNový design, nový start

4. února 2011 v 11:33 About Site/ Me
www.metaliste.blog.cz
Jak jste si mohli povšimnout, od Vánoc tu nepřibylo moc článků, ani před nimi tu nebyla vidět bůhví jaká aktivita.
Teď jsem ale zpátky s novým designem a pokusím se to tu zase trochu oživit.
Neříkám, že tu budou denně přibývat články, ale pro začátek oběhnu Sbéčka, jestli si mě ještě nesmazaly a pak sem snad hodím nějaký ten článek.