Září 2010

Moje screeny z Until My Last Breath II

23. září 2010 v 16:52 Novinky
Kopíruj se zdrojem!!!www.metaliste.blog.cz

Tarja - Until My Last Breath II.

23. září 2010 v 15:48 Novinky

Včera byl na YouTube.com zveřejněn druhý videoklip Tarji na její singl Until My Last Breath!!

Klip je o "Tarjině smrti", myslím, že by to nějak tak probíhalo, snažili by se z toho vyrazit co nejvíc peněz, ostatně, podívejte se samy!
I když myslím, že v něm také trochu chtěla propagovat svojí slávu.


Mám What Lies Beneath... moje recenze

17. září 2010 v 14:22 Reportáže a recenze

Už pár dní jsem čestnou majitelkou Tarjina new CD What Lies Beneath a tady je moje malá recenze na každý song!!1.Anteroom of death
V recenzi na Musicserver.cz jsem četla, že tato skladba se pro začátek moc nehodí. Já si myslím, že míchání "barokního" stylu s metalem je sice zvláštní, ale u Tarji to není nic nečekaného:). Navíc zapojení německé kapely Van Canto je velmi potěšující.

2.Until My Last Breath
Tarja se rozhodla dobře, když tuto píseň zvolila jako singl, protože Until My Last Breath se (aspoň u mně) řadí mezi nejlepší na albu.

3.I Feel Immortal
Budete souhlasit se mnou, když řeknu, že tahle píseň je krásná. Řekla bych, že nejlepší na ní je refrén. Další dobrý výběr singlu:)

4.In for a Kill
Začátek zní jako soundtrack k "Čelistem", potom se přidají kytary a song se zdá opravdu drsný. Na "respektu" k němu přidá určitě i dost vysoký tón, který Tarja zazpívá na konci refrénu.
Tahle písnička vás dostane.

5.Underneath
Jedna z pomalých skladeb na albu. Ze začátku zní jen klavír a Tarja. Potom se přidají i housle a vy si pomyslíte :"Á, další pomalý song od Tarji. U něj mě už nemůže nic překvapit."
A skutečně, potom se přidají i kytary a bubny, přesto je tento song originální a já bych si ho dokázala představit jako soundtrack k nějakému válečnému filmu...:)

6.Little Lies
Ze začátku vás rozhodně ohromý drsné kytary a čekáte, jestli skladba spadne do obvykle "nedrsných" slok. A tak se také stane, jenže melodie slok je dost zajímavá na to, aby se vám Little Lies začala líbit.(I když kytaru o prvním refrénu upadnou, znova se plně zapojí dál a to pak zní úplně jinak:))
Více v článku

Ochutnávky z What Lies Beneath

12. září 2010 v 11:15 Novinky
Tak, pozbírala jsem z YouTube.com různé ukázky z What Lies Beneath.
Enjoy!:D

DELUXE EDITION

Disc One:
01. Anteroom of Death
02. Until My Last Breath
03. Dark Star
04. Underneath
05. Little Lies
06. Rivers of Lust
07. In For A Kill
08. Montañas de Silencio (exclusive North American track)
09. Falling Awake
10. The Archive of Lost Dreams
11. Crimson Deep

Disc Two:
01. We Are
02. Naiad

03. Still Of The Night (Whitesnake cover)


8.Montañas de Silencio

3. Still Of The Night

2.Naiad

6.Rivers of Lust
Více v článku

The Pretty Reckless videoklip - Make Me Wanna Die

10. září 2010 v 14:51 Novinky

Americká rocková skupina The Pretty Reckless je známá hlavně díky zpěvačce a frontmance - Taylor Momsen, kterou u nás všichni mohli zahlédnout v seriálu Gossip Girl(Super drbna) a jako Cindy z Grinche.
Taylor se narodila 26.července 1993 v St.Lousianě.
Kapela The Pretty Reckless vznikla minulý rok (2009) a Taylor v ní zpívá a hraje na kytaru.


Taylor Momsen - fotky

10. září 2010 v 14:44 →Ostatní←
Více fotek v článku


Termíny koncertů Tarji v Čechách a na Slovensku 2010

6. září 2010 v 13:57 Novinky

7.10.2010 - Ostrava
8.10.2010 - Praha
17.12.2010 - Banská Bystrica
18.12.2010 - Nitra"Slipknot se vrátí" řekl Joey...

5. září 2010 v 19:00 Novinky
Bubeník Slipknot, Joey Jordison, řekl v rozhovoru pro server DesMoinesRegister.com, že stále truchlí nad úmrtím svého kolegy Paula Graye, který zemřel 24. května v Urbandale, Iowa. "Vždy to byl a bude můj nejlepší přítel. Po hudební stránce to byla má spřízněná duše," řekl Jordison.
Jordison také odhalil, že to mohl být místo Graye klidně on, kdo podlehne drogové závislosti: "Skoncoval jsem s tím před třemi lety. Myslel jsem si, že to je prostě sranda a hra, ale není. Když jsem skončil tour s KoRn v roce 2007, začal jsem to hodně vyhledávat. Hodně mě to chytlo, proto jsem raději přestal."
"Život je teď určitě lepší. Když teď hraji hudbu, cítím, že ji hraji pro všechny lidi, které jsem ztratil. Myslím na ně celou dobu."
K neustále probíranému návratu Slipknot řekl Joey následující: "Samozřejmě, že bude další Slipknot deska. Nechystáme ale žádné změny. Každý v kapele hraje na basu a umí na kytaru. Chci, aby všichni věděli - hlavně všichni Slipknot fanoušci a lidé z Iowy - že ať už teď dělám cokoliv s Robem Zombiem a Murderdolls, Slipknot se vrátí."
"Pořád se ale teprve srovnáváme s odchodem Paula, Bůh žehnej jeho duši. Paul by určitě nechtěl, abychom nenahráli další Slipknot album."zdroj:world-angela.blog.cz