Květen 2010
Zemřel Paul Gray(Slipknot)

26. května 2010 v 9:26 Novinky
(24.5. 22:55): Ne, to není špatný vtip. Podle informací serveru DesMoinesRegister.com vyšetřuje policie státu Iowa smrt baskytaristy Slipknot, Paula Graye, ke které došlo v jednom z místních hotelů.

Paul Dedrick Gray byl nalezen zhruba v 10:50 ráno zaměstnancem hotelu TownePlace Suites (fotka níže). Policie na místě nenašla žádné důkazy, které by naznačovaly cizí zavinění, vyšetřování však i nadále pokračuje.

Pitva je naplánována hned na zítřek, tedy na úterý 25. května 2010. Součástí budou i toxikologické testy, ty budou pátrat po stopách drog v Paulově těle. Slavnému muzikantovi hrozilo v roce 2003 stíhání za řízení pod vlivem omamných látek, k soudu však, hlavně díky bezproblémové spolupráci Paula s trestními orgány, nakonec nedošlo.

Očití svědci potvrdili, že policie okolo druhé hodiny odpolední z pokoje vynesla několik předmětů doličných, které by měly pomoci během vyšetřování.

Paul Gray za sebou zanechal svou ženu Brennu Paul a dosud nenarozené dítě. "Jsem nejšťastnějším mužem na světě - doslova! Byly to ty nejlepší Vánoce, které jsem kdy zažil," informoval v prosinci minulého roku Paul o očekávaném přírůstku do rodiny skrze svůj MySpace účet.

Update (25.5. 11:30): Podle posledních informací měl Paul hotel opustit už v sobotu, avšak svůj pobyt v něm si z dosud neznámých důvodů prodloužil až do pondělka, uvedl mluvčí hotelu Chris Diebel.

Během pondělního rána pak volalo do recepce hotelu několik Paulových přibuzných, jelikož jej nemohli zastihnout na telefonu. Pokojová služba následně našla bezvládné Paulovo tělo v jeho pokoji a okamžitě zavolala policii.

Diebel dodal, že zaměstnanci hotelu v průběhu rána nezaznamenali nic podezřelého.

Update (25.5. 23:15): Podle iowské policie výsledky pitvy nenašly příčinu úmrtí Paula Graye. Důvod Paulovy smrti tak i nadále podléhá vyšetřování, zároveň se čeká na výsledky toxikologických testů.

Doktor Gregory Schmunk řekl, že kompletní testy mohou trvat čtyři až šest týdnů, teprve pak bude moci s určitostí prohlásit, co stálo za smrtí legendárního muzikanta.

Jedno se však pitvou podařilo vyloučit - Paul určitě nezemřel cizím zaviněním. Gray byl podle výsledků pitvy mrtev několik hodin předtím, než bylo jeho tělo nalezeno.maggots-lair.com


The Agonist - Serendipity

12. května 2010 v 12:14 The Agonist

Stillborn pride - let me hide!

Once more I've stepped across the line,
Repeating to myself that everything is fine.

Once more I'm shipwrecked far from shore.
This time the war and blood and gore are
Mine. Approaching the end, thinking it's all
Pretend. Then - clarity, so close to me. Although
I knew I killed me to I came back to life.
The key is flexibility. Guard your strenghts
and drown the rest: out of mind, out of sight.

The chains on my wings ... still tight but
Loosening. The age of wondering led me to a
Place never revisited again.

Stillborn pride - Spare my mind!

Don't regret all of your past - you can't
Change. Tears dry but they're never your last -
That won't change. The first stone has just
Been cast - Show restraing.

You can't take all my apathy.
You can't take such a tragedy.
You can't brake all my fallacies.

Let serendipity.

Okay - so things don't always go your
Way. We may see things for what they
are someday.

So things don't always go your
Way. See things for what they
are today