Květen 2009Nightwish fotky

27. května 2009 v 19:22 Nightwish
Nightwish
NightwishNightwish

Nightwish

Členové Slipknot-Chris Fehn

27. května 2009 v 19:18 Slipknot
Chris Fehn - Perkuse


Jméno: Christopher Michael Fehn
Datum narození: 24. února 1972
Přezdívka: "Mr. Picklenose"
Pozice: Perkusionista
Číslo: 3#
Výška: 182 cm
Ex kapely: Heretic Anthum, Shed

BIO: Je to nejveselejší člen skupiny i kvůli tomu si vybral svou masku. Hraje na zcela totožný nástroj jako Shawn. S oblibou si ohýbá nos na masce. Dostal přezdívku "Mr. Picklenose". Zvrací v intru k písni Eeyore, která se nachází na debutové desce. Je vyučeným elektrikářem. Jeho nos má údajně délku 18 cm (na masce :D). Hodně lidí si myslí, že bývalý člen SlipKnoT, Cuddles, je Chris, akorát v jiné masce, ale není to pravda. Kdysi na koncertech často řádil tak, že si zlomil nos u masky, ale v poslední době se, stejně jako většina ostatních členů, velmi uklidnil. Nemá žádný Side Project. Jeden časopis o něm prohlásil, že je nejhezčí ze všech členů. Má psy Zaka a Rileyho - oba jsou zlatí retrívři. Když zrovna nehraje se skupinou, tak natírá domy nebo prostě jenom relaxuje. Chris o své masce prohlásil: "Tato maska odráží mojí komickou povahu. Když si ji nasadíte, vezme vás do jiného prostředí. Je v tom horko, je to těsné a bolí to - proto jsme na koncertech tak agresivní." Nedávno (koncem roku 2006) Chris dokonce vyhrál jeden prestižní charitativní golfový turnaj! Na golfovém greenu ho můžete vidět i na DVD Voliminal: Inside the Nine. Kdysi Chris hrával jeden rok na vysoké škole fotbal, ale nechal toho, protože "začal chodit na párty a přestal se učit". Netřeba tak ani dodávat, že Chris je velký sportovní fanoušek.

Členové Slipknot-Paul Gray

27. května 2009 v 19:16 Slipknot
Paul Gray - Baskytara


Jméno: Paul Dedrick Gray
Datum narození: 8. dubna 1972
Přezdívka: "Balls"
Pozice: Baskytarista
Číslo: 2#
Výška: 184 cm
Ex kapely: Anal Blast, Bosy Put, The Havenot, Inveugh Catharsis, Vexx

BIO: Má přezdívku "Balls" (koule), protože prý nezná strach. Jeho barva očí je hnědá. Už má za sebou působení v mnoha kapelách např.: VeXX, Inveight Catharsis, Body Pit, Anal Blast. Má rád zvířata, konkrétně má papouška, který se jmenuje Petie a kočku Gracie, stará se mu o to jeho mamka. Společně se Shawnem a Joeym je spoluzakladatel skupiny. Dělal zpětné vokály v písních "Spit it out" a "Disasterpiece". Velmi rád děsí v rádiích lidi svou maskou. Je to nejtišší člen skupiny. Paul se nenarodil v Des Moines, ale v Los Angeles, nicméně dnes již žije v Des Moines i se svou rodinou. On a Joey jsou hlavními tvůrci hudby a některých textů. Paul byl v roce 2003 zadržen za jízdu pod vlivem drog, z čehož si dělá legraci na DVD Voliminal: Inside the Nine. Na jednom koncertu v roce 1999 zapálil fotku kapely KoRn, protože bubeník David Silveria dělal reklamu pro značku Calvin & Klein. Byl kolem toho slušný rozrouch, ale nakonec se vše urovnalo, což jenom potvrzuje fakt, že Paul na jednom z vystoupení KoRn v roce 2006 (Family Values Tour) odehrál s kapelou jednu píseň. V roce 2008 se Paul poprvé oženil, když si vzal svou přítelkyni Brennu. Hodně štěstí tomuto vztahu do budoucna!

Členové Slipknot -Joey Jordison

27. května 2009 v 19:14 Slipknot
Joey Jordison - Bicí


Jméno: Nathan Jonas Jordison
Datum narození: 26. dubna 1975
Přezdívka: "Superball"
Pozice: Bubeník
Číslo: 1#
Výška: 160 cm
Ex kapely: Anal Blast, Avanga, The Havenots, Hell Pig, The Rejects, Murderdolls

BIO: Jeho celé jméno je Nathan Jonas Jordison, ale každý mu už od mládí říká Joey. Velmi ho ovlivnili Kiss, právě koncert Kiss byl první, na kterém kdy byl. Už na škole Joey rozvílej svůj talent a hrál ve školní jazzové kapele. Málo lidí však ví, že na kytaru umí hrát stejně dobře, jako na bicí. Postupně prostřídal velkou spoustu kapel, ale trvale se zahnízdil až ve SlipKnoT. Zahnízdil se tak dokonale, že ho mnoho uznávaných metalových magazinů zařadilo ve svých žebříčcích mezi nejlepší bubeníky světa! Jako jediný ze SlipKnoT nemá žádné tetování. Jeho otec bohužel zemřel v roce 2002. Má dvě sestry a matku, která nenosí nic jiného než oblečení SlipKnoT a Murderdolls. Vymyslel pojmenování fanoušků - Maggots. Navrhnul také, kromě loga tribal-s, název kapely s velkými "K" a "T", tyto dva písmena zvětšil, protože byl té době velkým fanouškem kapely KoRn. Murderdolls byl asi jeho nejslibněji vypadajicí Side Project, ale poslední album nahráli v roce 2002, takže lze jen těžko předpokládat, jestli se ještě někdy dají dohromady, což řekl i sám Joey. Zkrátil si rukávy a nohavice na své kombinéze, aby se mu lépe bubnovalo. Mezi jeho koníčky patří horory, videohry, spánek a sex. Metal poslouchá už od 6ti let a nejradši má black a death metal, což uplatnil i v roce 2004, kdy byl na krátkém turné s black metalovou kapelou Satyricon. Dalšího velkého ocenění své práce se Joey dočkal v roce 2005, kdy byl jedním ze čtyř kapitánů projektu Roadrunner United. V roce 2006 pak vyrazil na turné s americkými Ministry. V poslední době se věnuje i produkci nových desek, naposledy produkoval nové album skupiny 3 Inches of Blood. Rok 2007 Joey věnoval z velké částí turné s KoRn jako náhrada za Davida Silveriu.

Členové Slipknot-Sid Wilson

27. května 2009 v 19:13 Slipknot

Sid Wilson - DJ


Jméno: Sidney Gerge Wilson
Datum narození: 15. března 1978 (nejmladší člen)
Přezdívka: "Monkey Boy"
Pozice: DJ
Číslo: 0#
Výška: 182 cm
Ex kapely: SPC

BIO: Narodil se 15. března 1978 s šesti prsty na každé ruce, ale po narození mu byly amputovány. Je velice sarkastický - s oblibou na stage zapaloval své desky a přitom na nich scratchoval, ale teď už to dlouho nedělá, protože měl nějaké vážné problémy s policií. Celkově to je takový poděs. Když nescratchuje, tak nejčastěji skáče do publika a různě poskakuje po jevišti, proto dostal přezdívku "Monkey Boy". Na show trpěl kvůli svým plynovým maskám nedostatkem kyslíku, což mu způsobovalo tzv. "organický syndrom", který pak navozoval stavy zuřivosti a nepříčetnosti. Možná i to byl jeden z důvodů, proč v letech 2004 a 2005 plynové masky opustil. Je nejmladším členem SlipKnoT a jeho rodina pochází z Anglie. Má vlastní Side Project - jako DJ Starscream už vydal několik CD. Ve volném čase se věnuje snowboardingu, vaření a keramice. Mezi jeho koníčky patří taktéž rychlá auta a motorky. Sid je velký kamarád s Mattem Heafym z Trivium.
Sidovy odpovědi na tyto otázky:
Nejlepší koncert: Když jsem před několika lety poprvé viděl SlipKnoT. Bylo to tady v Des Moines, Iowa. Když jsem je viděl, okamžitě mi bylo jasné, že v té kapele jednou budu hrát.
První koncert: Když jsem byl ve třech letech s rodinou na koncertě Sheeny Easton.
Nejlepší výkon: Asi show v roce 2002 v Londýně. Skákal jsem z můstku, který byl 25 stop nad zemí na fanoušky.
Nejlepší moment ve studiu: Asi Purity. Bylo tam hodně emocí.

Nejoblíbenější alba:
1. Hed: Drool
2. Nine Inch Nails: The Fragile

Nejoblíbenější filmy:
1. Drunken Master 2
2. Black Mask
3. Man on the Moon
4. Evil Dead
5. Evil Dead 2
6. Army of Darkness
7. Phantasm